2023-04-13 14:47:21

CV Keskus iegādājās Lietuvas darba portālu cv.lt

2024.03.28

Igaunijas tehnoloģiju uzņēmums CV Keskus OÜ, kas pārvalda vadošos darba portālus Baltijas valstīs un pieder Šveices mediju uzņēmumam Ringier AG, ir iegādājies populāro Lietuvas darba portālu cv.lt, kas tika izveidots 1999. gadā un specializējas darba piedāvājumos profesionāļiem.

Līdz šim cv.lt pārvaldīja un attīstīja Verslo Žinios, Lietuvas vadošais biznesa ziņu mediju uzņēmums, kuras lielākais akcionāts ir Zviedrijas Bonnier News Group.

Līdz ar cv.lt iegādi CV Keskus paplašina savu esošo darba portālu portfeli Baltijā, kurā pašlaik ietilpst CVKeskus.ee Igaunijā, CVMarket.lt Lietuvā un CVMarket.lv Latvijā. Līdz ar šo darījumu CV Keskus paplašinās savu pakalpojumu klāstu darba devējiem un darba piedāvājumu klāstu darbiniekiem, galvenokārt Lietuvas tirgū.

 

"CV Keskus šobrīd attīsta vienu no populārākajiem darba portāliem Lietuvā – CVMarket.lt. Darba portāla cv.lt integrācija mūsu esošajā portfelī vēl vairāk nostiprinās mūsu klātbūtni Lietuvas darba tirgū un ievērojami palielinās mūsu klientu iespējas atrast talantīgākos darbiniekus savām komandām un spēju piedāvāt darba meklētājiem plašāku pievilcīgu darba piedāvājumu klāstu," komentē Povilas Kytra, CV Keskus OÜ izpilddirektors.

 

Ringier AG Starptautisko digitālo platformu vadītājs un grupas valdes loceklis Axel Konjack: "Iegādājoties darba portālu cv.lt, CV Keskus ievērojami nostiprinās savas pozīcijas Lietuvas tirgū. Integrējot platformas, mēs varēsim piedāvāt vēl kvalitatīvākus pakalpojumus gan darba devējiem, gan darbiniekiem. Šis solis uzsver Ringier AG stratēģiju paplašināt savu darba portālu portfeli, kā arī saistības attiecībā uz Baltijas tirgiem. Mūsu mērķis ir skaidrs: mēs vēlamies ieņemt vadošās pozīcijas Baltijas darba portālu nozarē."

 

UAB Verslo Žinios izpilddirektors Ugnius Jankauskas paskaidroja, ka lēmums pārdot darba portālu cv.lt tika pieņemts, pamatojoties uz Verslo Žinios stratēģiju koncentrēties uz B2B plašsaziņas līdzekļiem un citiem digitālajiem risinājumiem, kas palīdz Lietuvas uzņēmumiem palielināt konkurētspēju. "Šis solis ļauj mums koncentrēt uzmanību un resursus uz mūsu produktu starptautisko attīstību. Nešaubos, ka Lietuvas tirgū labi pazīstamais zīmols cv.lt lieliski papildinās CV Keskus un Ringier darba portālu portfeli Baltijā un nodrošinās augsta līmeņa pakalpojumus klientiem."

 

CV Keskus OÜ ir Igaunijas personāla atlases tehnoloģiju uzņēmums, kas pieder Šveices mediju uzņēmumam Ringier AG. CV Keskus OÜ pašlaik pārvalda 3 populārus darba portālus Baltijā: CVKeskus.ee darba portālu Igaunijā, CVMarket.lv darba portālu Latvijā un CVMarket.lt darba portālu Lietuvā. Uzņēmumā strādā 60 darbinieki, kuri koncentrējas uz personāla atlases un darba meklēšanas platformu izstrādi un inovācijām.

Ringier AG ir Šveices mediju un tehnoloģiju uzņēmums. Grupas portfelī ietilpst 140 uzņēmumi 20 valstīs, kas izstrādā un pārvalda vadošos mediju zīmolus un digitālās platformas un portālus. Vairāk nekā 80 % no ieņēmumiem uzņēmums gūst no digitālās uzņēmējdarbības. Tas padara Ringier par vienu no vadošajiem mediju uzņēmumiem Eiropā. Jau 190 gadus ģimenes uzņēmums ir balstīts uzņēmējdarbībā, sadarbībā, inovācijās, uzticībā un drosmē.

 

UAB "Verslo Žinios" ir Bonnier News Group uzņēmums, kas pārvalda biznesa ziņu vietni Verslo Žinios, juridiskās informācijas portālu "Infolex", biznesa datu portālu "Rekvizitai", digitālo personāla asistentu "Bond HR" un organizē dažādus biznesa pasākumus Lietuvā.