2023-04-13 14:47:21

Uzlabots personāla atlases portāls un jauna cvmarket.lv zīmola identitāte

2023.06.22

CVMarket.lv, daļa no Baltijā vadošās darba sludinājumu un personāla atlases uzņēmumu grupas, ar prieku paziņo par uzlabotu darba meklēšanas un personāla atlases platformu un atjaunotu zīmola identitāti.

CVMarket.lv darbība nu jau divdesmit gadus ir vērsta uz to, lai palīdzētu darba meklētājiem atrast piemērotu darbu un darba devēju. Atjaunotā platforma uzlabos gan kandidātu, gan darba devēju lietošanas pieredzi lapā, padarot darba un darbinieka atrašanas procesu ātrāku un vienkāršāku.

Jauno zīmola logo veido mazie burti, kas ir lietotājiem draudzīgāki, un par pamata krāsām izvēlētas zila, melna un balta. Šo krāsu kombinācija tika lietota arī CVKeskus grupas rašanās pirmsākumos 2000. gadā.

Personāla atlases speciālisti noteikti novērtēs uzlaboto kandidātu pārvaldīšanas sistēmu, kas ļauj ērti pārraudzīt publicētos sludinājumus, izvērtēt kandidātus, sniegt atgriezenisko saiti vai patstāvīgi meklēt piemērotus kandidātus strauji augošajā cvmarket.lv CV datubāzē.

CVMarket.lv ir daļa no vadošās personāla atlases grupas Baltijā. CVKeskus uzņēmums dibināts 2000. gadā Igaunijā, un pēc pāris gadiem tika atvērti darba portāli arī Latvijā un Lietuvā, kur tie nemainīgi saglabājuši savu pozīciju: viena no darba meklētāju un darba devēju visbiežāk lietotajām personāla atlases un darba sludinājumu platformām.

Nepieciešami darbinieki?

Publicēt darba sludinājumu
Meklēt CV datubāzē
Apskatīt pieejamos pakalpojumus