2023-04-13 14:47:21

Kasieris/e - pārdevējs/a

CVMarket.lv klients
No 3.1 €/st. Bruto

Darba apraksts

SIA "RIGA SPIRITS & WINE OUTLET" sakarā ar darba apjoma palielināšanos aicina darbā kasierus-pārdevējus. Darba pienākumi:
  • Pircēju apkalpošana un konsultēšana, augsta pircēju apkalpošanas servisa nodrošināšana.
  • Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus ar pircējiem.
  • Izvietot preces un uzturēt kārtību tirdzniecības zālē.
  • Prasības kandidātiem

  • Alkoholisko dzērienu sortimenta pārzināšana.
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Vēlama pieredze tirdzniecībā.
  • Lieliskas komunikāciju un saskarsmes prasmes.
  • Uzņēmums piedāvā

    Mēs piedāvājam:
  • Maiņu darbu.
  • Stabilu atalgojumu: atkarīgs no nostrādātajām stundām, sākot no EUR 3.10/stundā.
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada.
  • Draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus.
  • Zināšanu papildināšanas un izaugsmes iespējas. Darba vieta: 1. Andrejostas ielā 4, Rīgā; 2. T/C “Spice Home”, Jaunmoku ielā 13, Rīgā; 3. T/C “Domina”, Ieriķu ielā 3, Rīgā; 4. T/C “A7”, Krustkalni, Ķekavas nov. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pārdevējs"! Papildinformācija pa tālruni 22042041. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".