Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #212166

Кладовщик промышленного предприятия

Наименование организации скрыто
Рига
Объявление истекло

Noliktavas pārzinis/-e

Описание работы

В связи с расширением рынка сбыта и увеличением объёма работы, стабильное промышленное предприятие с 24-ёх летним опытом приглашает прислать заявки на должность кладовщика.

Обязанности:

  • приём учёт, выдача товара согласно товаротранспортным документам;
  • выгрузка, загрузка и размещение товара;
  • работа в складской программе 1С;
  • пересчёт товара, инвентаризация.

Требования к кандидату

  • опыт работы кладовщика не менее 3-5 лет;
  • знание складской программы 1С;
  • возможность поднимать товар весом 5-35 кг;
  • умение самостоятельно организовать рабочий процесс, ответственный подход к обязанностям кладовщика;
  • знание латышского и русского языков.

Нет необходимости иметь водительские права.

Просьба обращаться только лицам имеющим отношение к перечисленным требованиям. У нас нет возможности обучать новой профессии и программе.

Фирма предлагает

  • Постоянную работу.
  • Трудовой график с 8:30 до 17:00 исключая выходные.
  • Стабильную оплату от 800 eur нето.
  • Благоприятные условия труда.
  • Полноценный годовой отпуск, две недели из которых гарантировано летом.
  • Комнату отдыха с бытовой техникой, для обеда.
  • Оплату прививки от гриппа, при необходимости.

Предприятие находится в Кенгарагсе напротив T/C Dole.

Darba apraksts

Sakarā ar noieta tirgus paplašināšanos un darba apjomu pieaugumu, stabils uzņēmums ar 24 gadu pieredzi aicinā pieteikties noliktavas pārzini.

Darba pienākumi:

  • Preču pieņemšana, uzskaitīšana, komplektēšana un izsniegšana klientiem pēc pavaddokumentiem.
  • Preču iekraušana, izkraušana, salikšana.
  • Preču ievadīšana 1C programmā.
  • Inventarizācijas veikšana.

Prasības kandidātiem

  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, precizitāte, augsta atbildības sajūta.
  • Iepriekšēja pieredze noliktavas darbā obligāti vismaz 3-5 gadi.
  • Prasme strādāt kolektīvā.
  • Iespējams celt kastes svarā no 5 kg līdz 35 kg).
  • Obligāti prasme strādāt ar noliktavas programmas 1C.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Nav nepieciešama autovadītāja apliecība.

Liels lūgums, ja Jums nav norādītās prasmes, netērējiet ne Jūsu, ne mūsu laiku!

Uzņēmums piedāvā

  • Patstāvīgu darbu stabila uzņēmumā.
  • Darba grafiku darba dienas no 8:30 līdz 17:00.
  • Stabilu atalgojumu no 800 eur netto.
  • Labus darba apstākļus un mūsdienīgu darba vidi.
  • Pilnvērtīgs gada atvaļinājums, divas nedēļas no kura garantētas vasarā.
  • Atpūtas telpa pusdienām aprīkota ar sadzīves tehniku.
  • Apmaksāsim poti pret gripu.

Atrasšanās vieta - Ķengarags iepretīm T/C Dole.

Darba sludinājuma numurs
#212166

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Брутто-зарплата: От 800 €/мес После уплаты налогов
Окончание конкурса:
6 декабря 2020 г.
Добавлено:
23 ноября 2020 г.

Посмотреть всё

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 800 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 6. decembris
Ievadīts:
2020. gada 23. novembris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!