https://www.cvmarket.lv/141948

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #141948

Klientu apkalpošanas operators/ -e Lattelecom kontaktu centrā/Liepājā

CV MARKET klients
Liepāja
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Mēs strādājam, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Mēs vienlīdz atbildīgi izturamies un rūpējamies par katru iekšējo un ārējo klientu. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar Lattelecom.

Mēs runājam klientam saprotamā valodā. Mūsu pakalpojumi un iekšējie procesi ir vienkārši un ikvienam saprotami. Tie ir veidoti, izprotot cilvēku vajadzības.

Mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Mūsu pakalpojumi ir stabili. Mēs esam vienmēr sasniedzami.


Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām, ka Tu spēsi telefoniski sniegt kvalitatīvu atbalstu Lattelecom klientiem.

Lai to paveiktu, Tev jābūt vēlmei iegūt neatsveramu pieredzi klientu apkalpošanā un pielietot to ikdienas darbā, teicamām latviešu valodas zināšanām un labām krievu valodas zināšanām (mutiski), spējai apgūt un veiksmīgi strādāt ar lielu infomācijas apjomu.


Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam kļūt par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma komandas, ikdienu pavadīt dinamiskā darba vidē, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties.

Jānis Ligers, bijušais Lattelecom komercdirektors un valdes loceklis:

„Darba gaitas Lattelecom uzsāku kā klientu apkalpošanas operators. Manuprāt, tā ir lieliska iespēja izprast klientus un viņu vajadzības, kas ir pamats mūsdienīgam uzņēmumam. Iegūtajai pieredzei un zināšanām bija būtiska loma manā turpmākajā karjeras izaugsmē.”


Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.


Darba sludinājuma numurs
#141948

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 16. septembris
Ievadīts:
2013. gada 11. septembris

CV MARKET klients

Profesionāls komandas darbs palīdzējis mums kļūt par IT&T tirgus līderi Latvijā. Tiecoties pēc arvien jauniem apvāršņiem, meklējam darbiniekus, kurus interesē izaicinājumi, profesionāla darba vide un izaugsmes iespējas. Tādēļ aicinām savā komandā

Skatīt visu

You are applying to:
Klientu apkalpošanas operators/ -e Lattelecom kontaktu centrā/Liepājā
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!