Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTI

CV MARKET klients

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti

Alga: No 500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2013. gada 19. augusts
Sludinājums publicēts līdz:2013. gada 19. septembris

Darba apraksts

  • Kompānijas esošo un jauno klientu aplapošana un komunikācijas uzturēšana pa tālruni un elektroniski
  • Nepieciesamās infomacijas sniegšana klientiem par kompānijas pakalpojumiem
  • Aktīva finanšu produktu pārdosana jauniem un esosajiem klientiem

    Prasības kandidātiem

  • Labas komunikatīvās prasmes, spēja pamatoti un konstruktīvi vadīt sarunu
  • Uz rezultātu orientēta personība
  • Spēja strādāt ar lielu informacijas apjomu
  • Teicamas krievu un/vai labas angļu, skandināvu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos
  • Brīvas Interneta un datora lietošanas pamatprasmes
  • Pozitīva attieksme pret darbu un apkārtējiem

    Priekšroka tiks dota kandidātiem ar pieredzi klientu apkalpošanā un aktīva pārdošanā pa tālruni

    Uzņēmums piedāvā

  • Veiksmīgam darbam nepieciešamās apmācības
  • Intensīvas, periodiskas apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai
  • Augstas peļņas iespējas: atalgojums un nozīmīgas premijas
  • Papildus atalgojumam tiek piedāvāta bonusu sistēma par personīgajiem sasnigumiem
  • Karjeras izaugsmes iespējas
  • Dinamisku darbu starptautiskā un strauji augošā kompānijā
  • Iespēju strādāt pilnu darba dienu (9-18) vai slīdošu darba grafiku

    Darba sludinājuma numurs
    #141435
  • Atrašanās vieta:
    Darba amata apraksts:
    pilna slodze
    Papildus informācija:
    pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
    Sludinājums publicēts līdz:
    2013. gada 19. septembris
    Ievadīts:
    2013. gada 19. augusts
    Informācija par algu:
    pēc vienošanas

    SIA Binarium ieņem vadošo pozīciju Eiropas tirgū kā bināro opciju lauka operators. Kompānija sniedz mārketinga pakalpojumus un realizē tiešo pārdošanu un ārvalstu klientu apkalpošanu, kuri darbojas finanšu, biržu investīciju jomā. Sīkāk ar kompānijas darbību var iepazīties www.utrader.com

    Skatīt visu

    You are applying to:
    We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!