Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu apkalpošanas speciālists/-e zvanu centrā (uz noteiktu laiku)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • klientu pasūtījumu pieņemšana un apstrāde (darbs ar klientiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas);
  • darbs ar īpašo klientu apkalpošanas programmu;
  • atbilžu sniegšana klientiem un konsultēšana par pakalpojumu, produkciju.

Šī nav aktīvā pārdošana un/vai klientu piesaistīšana.

Prasības kandidātiem

  • spējas un vēlme strādāt rutīnas darbu;

  • precizitāte un atbildības sajūta;

  • vēlme strādāt komandā;

  • latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;

  • priekšroka kandidātiem ar lietuviešu/igauņu valodas zināšanām.

  • darbu uz noteiktu laiku (līdz š.g. septembra vidum, kad no bērna kopšanas atvaļinājuma atgriežas kolēģe);
  • stabilu darbu darba dienās no 9:45 līdz 18:15;
  • fiksētu atalgojumu 1100 Eiro bruto un sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#203494

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 1100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 31. janvāris
Ievadīts:
2020. gada 22. janvāris

"Filuet Baltica Ltd." ir "Filuet Group" pārstāvis Baltijas valstīs. Grupas darbība sākusies 1992. gadā ar mērķi piedāvāt loģistikas un BPO pakalpojumus ārvalstu uzņēmējiem, kas vēlējās ienākt Krievijas un NVS valstu tirgū. Šobrīd "Filuet Group" spēj nodrošināt pilnībā integrētus loģistikas pakalpojumus 12 valstīs. Papildus piedāvājam automatizētās tirdzniecības sistēmas, loģistikas konsultācijas un biznesa procesu ārpakalpojumu sniegšanu.

Skatīt visu