Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu apkalpotājs/-a ( T/c Rīga Plaza)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Ķīmiskā tīrītava meklē apģērbu un veļas pieņēmēju.

Galvenie darba pienākumi:

  • klientu apkalpošana;
  • apģērbu pieņemšana un izsniegšana klientiem;
  • kvīts noformēšana;
  • darbs ar kases aparātu;
  • maiņu darbs pēc slīdošā grafika;
  • darba laiks 10:00 – 21:00.

Prasības kandidātiem

  • enerģisku raksturu;
  • spēju komunicēt ar dažādiem cilvēkiem;
  • precizitāti un atbildības sajūtu;
  • brīvu iespēju sazināties gan latviešu, gan krievu valodās.

Piedāvājam interesantu un dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā, draudzīgā kolektīvā un konkurētspējīgu fiksētu atalgojumu (500.00 EUR pēc nodokļu nomaksas).

Darba vieta: T/c Rīga Plaza (Mūkusalas 71)

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181696

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: 650 - 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 14. marts
Ievadīts:
2018. gada 1. marts

Skatīt visu