Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu atbalsta speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Uzņēmuma klientu pieprasījumu apstrāde, izmantojot “ticket” sistēmu, e-pastu (tikai rakstiski).

  • Klientu atbalsts: tehnisko pieprasījumu izpilde, sarežģītu jautājumu risināšana, konsultēšana par uzņēmuma platformas darbu.

  • Klientu problēmu risināšana savas kompetences ietvaros.

  • Klientu pieprasījumu šķirošana un nodošana citiem/nākamajiem tehniskā atbalsta līmeņiem.

Prasības kandidātiem

Kas mums ir svarīgi:

  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, spēja ātri mācīties.
  • Teicamas krievu un angļu valodas zināšanas rakstiskai saziņai ar klientiem.
  • Augsts atbildības līmenis, labas komunikācijas prasmes un vēlme palīdzēt klientam.
  • Pārliecinošas datora lietošanas prasmes.
  • Loģiskā domāšana, spēja analizēt informāciju.
  • Elastīgums, spēja rast risinājumus nestandarta situācijās, meklēt un pielietot jaunas pieejas darbā.
  • Izturība stresa situācijās, pozitīva domāšana.

Kā priekšrocību, mēs uzskatām:

  • Valodu zināšanas: spāņu, itāļu, franču, portugāļu;
  • Pieredze klientu apkalpošanas jomā/tehniskā atbalsta jomā;
  • Iniciatīva, enerģiskums.

Uzņēmums piedāvā

  • apmācību, kas saistīta ar darbu uzņēmuma platformā;
  • darbu mūsdienīgi aprīkotā birojā aktīvu, zinātkāru speciālistu lokā, kuri ir motivēti sasniegt arvien jaunus profesionālisma augstumus;
  • aktīvu korporatīvo vidi (svētki, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi utt.);
  • pabalstu vienas algas apmērā tēviem vai mātēm par jaundzimušo bērniņu;
  • ikmēneša atalgojumu no 850,00 līdz 1100,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • bezmaksas autostāvvietu;
  • elastīgu darba grafiku ar iespēju izvēlēties strādāt: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30,  4/4 no plkst. 13.00 līdz 23.00.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli.

Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri atbildīs atlases kritērijiem un tiks aicināti uz tikšanos klātienē.

Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#247415

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 850 - 1100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 16. janvāris
Ievadīts:
2020. gada 17. decembris

Aicinām darbā KLIENTU ATBALSTA SPECIĀLISTU/-I.
Starptautisks uzņēmums "MZ Marketing & Promotions”Ltd saistībā ar tehniskā atbalsta nodaļas paplašināšanu aicina darbā klientu atbalsta speciālistu/-i.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!