Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu konsultanta/-es palīgs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs sagaidām, ka Tu būsi aktīvs un pozitīvs telekomunikāciju pakalpojumu, informāciju tehnoloģiju un datortehnikas veikala konsultanta palīgs darbā ar veikala klientiem.

Prasības kandidātiem

Lai to paveiktu, Tev jābūt pozitīvam, ieinteresētam, ar vēlmi iegūt ieskatu tirdzniecībā un klientu apkalpošanā. No Tevis sagaidām aktīvu iesaisti veikala ikdienā un teicamas valsts valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam gūt ieskatu IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma darbinieku ikdienā, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju turpināt iesākto sadarbību.

Darba sludinājuma numurs
#160830