Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Klientu konsultants/-e - pārdevējs/-a

CV MARKET klients
Daugavpils

Darba apraksts

Mēs sagaidām, ka Tu būsi aktīvs telekomunikāciju pakalpojumu, informāciju tehnoloģiju un datortehnikas pārdevējs, kas izzinās klientu vēlmes un piedāvās tām piemērotāko telekomunikāciju, interneta un informācijas tehnoloģiju risinājumu.

Prasības kandidātiem

Lai to paveiktu, Tev jābūt pieredzei tirdzniecībā (pakalpojumu vai tehnikas) un klientu apkalpošanā, spējai izprast klientu vēlmes, prezentēšanas un pārliecināšanas prasmēm, labām iemaņām darbā ar datoru, teicamām valsts valodas zināšanām un labām krievu valodas zināšanām, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam kļūt par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma darbinieku, ikdienu pavadīt dinamiskā darba vidē, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#144845

Atrašanās vieta:
Daugavpils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 7. februāris
Ievadīts:
2014. gada 27. janvāris

Mēs strādājam tā, lai katra mūsu atbilde “Jā!” nozīmētu gandarītu klientu. Klienti izvēlas sadarbību ar mums, jo zina, ka mūsu “Jā!” ir godīgs un vērsts uz risinājumiem. Mēs strādājam tā, lai katrs mūsu klients justos novērtēts un īpašs.

Mūsu pakalpojumi ir veidoti tā, lai tie būtu kā atbilde: “Jā!” - vienkārši un saprotami. Mēs palīdzam un iedrošinām ar zināšanām un pieredzi. Mēs runājam klientiem saprotamā valodā.

Mēs strādājam ar domu par nākotni, mūsu “Jā!” nozīmē, ka mēs pildām savus solījumus. Mūsu pakalpojumi ir stabili, mūsu serviss - izcils. Mūsu inovācijas un pārmaiņas ir mērķtiecīgas un plānotas.

Skatīt visu