Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162903

Darba sludinājuma numurs

162903

Darba apraksts

Tiešsaistes tirdzniecības platformas administrēšana;
Preču aprakstu tulkošanas no angļu uz latviešu valodu;
Klientu apkalpošana un konsultēšana pa telefonu un e-pastā

Prasības kandidātiem

Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
Teicamas latviešu, angļu un labas krievu valodas zināšanas;
Teicamas Windows un MS Office zināšanas;
Vēlamas pamatzināšanas mājas lapu administrēšanā.

Uzņēmums piedāvā

Darbu stabilā un strauji augošā, starptautiskā kompānijā;
Konkurētspējīgu atalgojumu;
Iespēju attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
Darba vietu ērtā birojā, ar visu darbam nepieciešamo aprīkojumu.

Jūsu pieteikumus aicinām sūtīt uz info.lv(at)vs-sport.lv

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 16. marts
Ievadīts:
2016. gada 2. marts

“VS SPORT” Ltd ir dibināts 2011. gadā. Tas ir specializēts sporta aprīkojuma vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums. Uzņēmums arī piedāvā sporta aprīkojumu un inventāru, kā arī veic sporta arēnu, sporta klubu, sporta zāļu un multifunkcionālo telpu pilnīgu aprīkošanu. Šobrīd vs-sport.lv ir starp lielākajiem sporta inventāra interneta veikaliem Baltijā.