Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu konsultants - pārdevējs

CV MARKET klients
Ventspils

Darba apraksts

Mēs sagaidām, ka Tu būsi aktīvs telekomunikāciju pakalpojumu, informāciju tehnoloģiju un datortehnikas pārdevējs, kas izzinās klientu vēlmes un piedāvās tām piemērotāko telekomunikāciju, interneta un informācijas tehnoloģiju risinājumu.

Prasības kandidātiem

Lai to paveiktu, Tev jābūt pieredzei tirdzniecībā (pakalpojumu vai tehnikas) un klientu apkalpošanā, spējai izprast klientu vēlmes, prezentēšanas un pārliecināšanas prasmēm, labām iemaņām darbā ar datoru, teicamām valsts valodas zināšanām un labām krievu valodas zināšanām, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam kļūt par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma darbinieku, ikdienu pavadīt dinamiskā darba vidē, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#142179

Atrašanās vieta:
Ventspils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 30. septembris
Ievadīts:
2013. gada 19. septembris

Mēs strādājam, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Mēs vienlīdz atbildīgi izturamies un rūpējamies par katru iekšējo un ārējo klientu. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar Lattelecom.

Mēs runājam klientam saprotamā valodā. Mūsu pakalpojumi un iekšējie procesi ir vienkārši un ikvienam saprotami. Tie ir veidoti, izprotot cilvēku vajadzības.

Mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Mūsu pakalpojumi ir stabili. Mēs esam vienmēr sasniedzami.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!