Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu menedžeris/-e (Latvijas teritorijā (Rīgā, Kurzemē, Latgalē, Vidzemē))

CV MARKET klients
Latvija

Darba apraksts

Sia Solano LV ir speciālo smērvielu, eļļu, tīrīšanas līdzekļu, metināšanas un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Baltijā un citās Austrumeiropas valstīs , sakarā ar darbības paplašināšanos, konkursa kārtībā aicina pieteikties darbā pozitīvus uz rezultātiem un sasniegumiem orientētu, godīgu, kārtīgu, tehniski domājošu:

Klientu menedžeri un konsultantu
Latvijas teritorijā (Rīgā, Kurzemē, Latgalē, Vidzemē)

Darba pienākumi:

  • produktu demonstrēšana un pārdošana klientiem,
  • esošo klientu konsultēšana un jaunu klientu piesaistīšana,
  • klientu analizēšana un izpēte,
  • piedāvājumu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • vidējā vai augstākā izglītība;
  • pieredze darbā ar klientiem tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • iepriekšēja pieredze tiešajā pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Papildus prasības:
  • Strādīgums.
  • Komunikabilitāte un patstāvība.
  • Pacietība un uzcītība.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un ļoti atbildīgu darbu,
  • stabilu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu,
  • profesionālas izaugsmes iespējas,
  • apmācības,
  • darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā,
  • atalgojums lielā mērā būs atkarīgs no padarītā kvalitātes.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuru pieteikumus uzskatīsim par atbilstošākajiem mūsu prasībām.

www.solano.lv
www.solano-industries.com

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#174051

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Latvija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 22. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 24. maijs

SIA "Solano LV" ir industriālo eļļu, smērvielu, metināšanas, attīrītāju un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Latvijā.

Skatīt visu