https://www.cvmarket.lv/1040134

You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #1040134

KOMANDAS DARBINIEKS KFC Akropole

CV Market client
Rīga
Job ad expired!

Darba sludinājuma numurs #1040134

KOMANDAS DARBINIEKS KFC Akropole

CV Market client
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Job ad expired!

Job Description

???? Patīkamas vizītes nodrošināšanu visiem – Mēs Viesus sagaidām ar smaidu sejā, palīdzam izvēlēties gardākos burgeru, vistiņas un/vai desertus atbilstoši viņu vēlmēm un profesionāli sakomplektējam pasūtījumus.

Vai / un

???? Gatavot sātīgos burgerus un frī kartupeļus:
Mēs gatavojam ar savām rokām Twisterus, Boxmaster tortiljas, Zinger burgerus, Grander Texas burgerus un citus produktus, kā arī mēs rūpējamies par frī kartupeļu kvalitāti, lai tie būtu PERFEKTI.

Vai / un

???? Vistas panēšana un cepšana: Darbinieki, kas strādā šajā jomā, zina lielākos KFC noslēpumus! Viņi spēj paveikt brīnumus, lai palutinātu savus Viesus ar mūsu garšīgo vistiņu, strādājot ar SLEPENAJIEM 11 garšaugu un garšvielu maisījumiem.

UN

???? Mazie darbi – mēs esam viena komanda, un, kad saņemam pasūtījumus, mēs strādājam kopā!

???? Labs garstāvoklis darbā- maģija virtuvē, atsaucīgi kolēģi, darbinieku sapulces-tas ir tas, kas Tevi sagaida KFC, tāpēc esi gatavs kļūt par daļu no KFC lielās ģimenes.


Requirements

???? Labas komunikācijas prasmes. Tev nebūs jākomunicē ne tikai ar viesiem, bet arī jāklausās savos kolēģu stāstos par smieklīgiem kaķiem vai TV šoviem!

???? Augsta atbildības sajūta – Uzņēmums nepārtraukti aug, tāpēc ceram, ka Tu vēlies augt kopā ar mums.

???? Spēja strādāt komandā – Tu noteikti atradīsi šeit jaunus draugus, tāpēc drīzumā Tev liksies,ka KFC ir Tavas otrās mājas.


Company offers

???? Elastīgu darba grafiku. Mūsu Restorāna vadītāji spēs atrast vislabāko risinājumu tieši Tev, lai Tev būtu laiks apciemot draugus, apmeklēt koncertus utt.

???? Izaugsmes iespējas! Mēs ļoti strauji izaugam, tāpēc pirmie, kas tiek paaugstināti amatā, ir mūsu komandas darbinieki.

???? Apmācības. Tev nav darba pieredzes, bet vēlies strādāt KFC? Viss kārtībā! Mums ir starptautiskās apmācības, kas ļaus Tev kļūt par savas zonas pavēlnieku un iegūt izaugsmes iespējas nākotnē.

???? Superīgi kolēģi! Jā,mēs valkājam darba formas, bet aiz darba formas atrodas cilvēki ar unikālām personībām un visdažādākajiem hobijiem. Šeit Tu vari būt Tu pats.

???? Saliedēšanās pasākumi: Iespēja pirmajam nobaudīt gan KFC jaunos produktus, gan arī jau esošos. Ir pieejamas dažādas bonusa sistēmas, kā arī ir iespēja piedalīties dažādās sociālajās aktivitātēs un vēl daudz citas priekšrocības.


Darba sludinājuma numurs
#1040134

Location:
Rīga
Job type:
full-time or part-time
Additional info:
employee (shift work)
Salary: 4.55 - 4.9 €/h Before tax
Expiration date:
05 November 2021
Published:
06 October 2021

CV Market client

KFC nav tikai un vienīgi restorānu ķēde! Tas ir stāsts par cilvēku apņēmību, drosmi, neatlaidību un ticību sev, ko lepojamies sniegt saviem Viesiem.
KFC restorānu ķēde tikai izveidota 1930.gada 20.martā. Mēs esam viens no vadošajiem ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem visā pasaulē. Mums ir vairāk nekā 25 000 restorānu vairāk nekā 147 valstīs. Tas ir tikai sākums. Pievienojies mūsu ātri augošajai komandai!

View More

Tu piesakies uz:
KOMANDAS DARBINIEKS KFC Akropole
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!