Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Konditora palīgs/-dze

CVMarket.lv klients
Salacgrīvas novads

Darba apraksts

SIA "Firma Madara’89", viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditora palīgam /-dzei maiznīcā “top!Rīgas ielā 13, Salacgrīvā, Salacgrīvas novadā.

Galvenie darba pienākumi:

    • palīgdarbu veikšana konditorejas izstrādājumu ražošanā;
    • gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde.

    Prasības kandidātiem:

      • vēlama pieredze darbā ar rauga un kārtaino mīklu;
      • godīgums un atbildības sajūta;
      • pozitīva attieksme pret darbu.

      Darbs maiņās no pl. 6.00-18.00.

      Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā.

      Darba alga no EUR 500 (bruto).

      CV lūdzam sūtīt ar norādi - KONDITORA PALĪGS SALACGRĪVĀ.

      Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208474