Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Tavā pārziņā būs:

  • Veikt preču izkraušanu un iekraušanu (fizisks roku darbs).
  • Veikt preču pārvietošanu noliktavā.

Prasības kandidātiem

Tev nepieciešams:

  • sadarbspējīgs (vakcinēšanās) sertifikāts;
  • precizitāte un atbildības sajūta;
  • spēja veikt fizisku darbu;

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā (darba vieta loģistikas centrā «Berģi»).
  • Apmācību, ja Tev nav pieredzes noliktavā.
  • Atalgojumu no 900-1600 EUR pirms nodokļu nomaksas atkarībā no paveiktā darba daudzuma.
  • Veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku.
  • 24/7/365 nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas.
  • Darbinieku atlaižu karti pirkumiem JYSK veikalos.
  • Uzņēmuma sporta zāles bezmaksas apmeklēšanas iespējas.
  • Bezmaksas tēju un kafiju.

Darba laiks: darba dienās no 8:00-17:00.

Lai pieteiktos, sūti CV. Sazināsimie ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Darba sludinājuma numurs
#1072505

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 900 - 1600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 13. novembris
Ievadīts:
2021. gada 14. oktobris

Krāvēji/-as Krāvēji/-as

JYSK LINNEN'N FURNITURE, SIA

Mēs, JYSK, esam ikvienam noderīgu mājas preču pārdošanas eksperti. Mēs nodrošinām plašu preču klāstu, izdevīgu cenu, kompetentus darbiniekus. Mūsu darbinieki strādā, lai pildītu mūsu dotos solījumus pircējiem.

Skatīt visu

Krāvēji/-as
Tu piesakies uz:
Krāvēji/-as