Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Kultūras darba vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Daugavpils

Darba apraksts

  • organizēt novada kultūras darba speciālistu, amatiermākslas kolektīvu vadītāju profesionālās pilnveides un mūžizglītības procesu.

  • koordinēt novada  amatiermākslas kolektīvu darbību, iesaistīt  tos vietējās, reģionālās, valsts un starptautiskās kultūras norisēs, Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku procesā.

  • sniegt priekšlikumus un izstrādāt pašvaldības iekšējos normatīvos dokumentus kultūras darba organizācijas un pilnveidošanas jautājumos;

  • sniegt konsultācijas un  ieteikumus  novada  kultūras institūcijām  kultūras darba organizatorisko  problēmu risināšanā;

  • dokumentēt un analizēt informāciju par kultūras procesiem novadā un kultūras institūciju darbību;

  • piedalīties novada kultūras pasākumu organizēšanā un norisē.

Prasības kandidātiem

  • vidējā profesionālā izglītība kultūras jomā vai augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs, kas papildināta ar speciālām zināšanām kultūras darba organizācijā;

  • zināšanas par kultūras nozares procesiem, Dziesmu un deju svētku kustību;

  • izpratne par kultūrpolitiku;

  • pieredze kultūras darba  plānošanā un procesu vadībā;

  • kultūras menedžmenta un mārketinga principu pārzināšana;

  • ļoti labas iemaņas darbā ar MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;

  • augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;

  • labas komunikācijas un sadarbības spējas.

Mēs piedāvājam radošu un intensīvu darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, iespējas attīstīties un personīgi izaugt, profesionāli pilnveidoties.

Darba sludinājuma numurs
#210527