Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Labiekārtošanas strādnieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 175364

Darba sludinājuma numurs

175364

Darba apraksts

Piedāvājam interesantu un daudzveidīgu darbu apzaļumošanas un labiekārtošanas jomā. Darbs komandā ar citiem speciālistiem.
Darbības reģions - Jelgava, Zemgale, Rīga, Pierīga

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze līdzīgā darbā vismaz 2 gadi.
  • Pieredze darbā ar dārza tehniku, mehānismiem.
  • Labas latviešu valodas zināšanas.
  • Vēlamas traktora vadīšanas tiesības.
  • Vēlme veidot skaistu un sakoptu vidi.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Darbs iespēju robežās nodrošināts arī ziemas mēnešos.
  • Profesionālu un draudzīgu darba vidi.
  • Izaugsmes iespējas un apmācības.
  • Regulāra samaksa.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 28. jūlijs
Ievadīts:
2017. gada 12. jūlijs
Bruto alga:
No 900 līdz 1000 EUR mēnesī

SIA Alejas projekti ir viens no vadošajiem ainavu būvniecības uzņēmumiem Latvijā ar 15 gadu pieredzi. Veicam apstādījumu ierīkošanas, bruģēšanas, labiekārtošanas darbus, lai veidotu skaistu un sakoptu vidi.