Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Labiekārtošanas strādnieks/-ce

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

Piedāvājam interesantu un daudzveidīgu darbu apzaļumošanas un labiekārtošanas jomā. Darbs komandā ar citiem speciālistiem.
Darbības reģions - Jelgava, Zemgale, Rīga, Pierīga

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze līdzīgā darbā vismaz 2 gadi.
  • Pieredze darbā ar dārza tehniku, mehānismiem.
  • Labas latviešu valodas zināšanas.
  • Vēlamas traktora vadīšanas tiesības.
  • Vēlme veidot skaistu un sakoptu vidi.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Darbs iespēju robežās nodrošināts arī ziemas mēnešos.
  • Profesionālu un draudzīgu darba vidi.
  • Izaugsmes iespējas un apmācības.
  • Regulāra samaksa.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175364