2023-04-13 14:47:21
Latvijas gaisa satiksme, AS

Latvijas gaisa satiksme, AS vakances

Uzņēmuma apraksts
4 630
Skatījumu skaits
Valsts akciju sabiedrības “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) pamatdarbības veids ir Latvijas Republikas gaisa telpas izmantošana un gaisa satiksmes organizēšana un galvenais tās produkts ir aeronavigācijas pakalpojumi.

Uzņēmuma misija ir efektīvi un rentabli nodrošināt drošu gaisa kuģu kustību, sniedzot stabilus ilgtermiņa aeronavigācijas pakalpojumus.

Mūsu galvenās vērtības ir:
• Klienti: LGS klienti ir visi Rīgas LIR gaisa telpas lietotāji. LGS augstu vērtē klientu apmierinātību un dara visu iespējamo, lai sniegtu drošus, efektīvus un rentablus aeronavigācijas pakalpojumus;
• Personāls: LGS nodarbina augsti kvalificētus speciālistus, kuru profesionālās zināšanas, prasmes un pieredze ļauj sasniegt noteiktos mērķus;
• Modernas iekārtas: Darbības nodrošināšanai LGS izmanto tikai starptautiskiem un Eiropas uzraugošo insitūciju un valsts noteiktajām prasībām atbilstošu tehnisko aprīkojumu, kā rezultātā ir izveidota augsta līmeņa automatizēta gaisa satiksmes vadības sistēma, aviācijas sakaru, navigācijas, novērošanas un meteoroloģijas infrastruktūra.