Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Lauksaimniecības/fermas strādnieks/-ce

CVMarket.lv klients
Limbažu novads

Darba apraksts

Piedāvājam darbu fermas strādniekiem/-cēm (dzinējs/lopu šķirotājs) modernā, strauji attīstītā piena lopkopības uzņēmumā SIA "Lādes piens" darba vieta – Liellopu komplekss "Gravas", Limbažu pagasts, Limbažu novads.

Galvenie darba pienākumi un prasības:

  • Nodrošināt fermas lopu dzīšanu un šķirošanu.
  • Nodrošināt nepārtrauktu slaukšanas procesu piedzenot govis slaukšanai.
  • Veikt guļošu govju dzirdināšanu, barošanu, grozīšanu no vieniem uz otriem sāniem.
  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.
  • Augsta atbildības sajūta un organizatora prasmes.
  • Labas komunikācijas prasmes.
  • Korekta darba pienākumu izpilde.
  • Vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 4,00 Euro stundā.
  • Sociālās garantijas.
  • Individuālu apmācību.

Interesentiem sūtīt CV līdz 2020. gada 30. septembrim.

Darba sludinājuma numurs
#209060