Lielo klientu vadītājs/-a

1

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Pievienojies SIA "Lanordija" kolektīvam (Orkla grupas uzņēmums) kā lielo klientu vadītāja/-s.

  • Veidot un uzturēt efektīvu ilgtermiņa sadarbību ar uzņēmuma lielākajiem klientiem.
  • Aktīvi piedalīties jaunu projektu izveidē, atbilstoši tirgus tendencēm.
  • Tirgus, nozares un pārdošanas rezultātu analīze.
  • Piedāvājumu sagatavošana, prezentēšana un saskaņošana.
  • Biznesa attīstības iespēju meklēšana, jaunu klientu piesaiste un sadarbības līgumu slēgšana.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja darba pieredze līdzvērtīgā amatā (vēlama pārtikas industrijā).

  • Teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes.

  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, ātrums.

  • Latviešu, krievu un anglu valodas zināšanas.

  • Vēlme sasniegt izvirzītos mērķus, pozitīva attieksme un pārliecība.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Profesionālus izaicinājumus un attīstības iespējas dinamiskā biznesa vidē.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu.
  • Darba automašīnu, veselības apdrošināšanu.
  • Profesionālas attīstības iespējas.
  • Atalgojums atkarīgs no pieredzes un zināšanām. Bruto alga 2000 EUR + piemaksas par sasniegtajiem rezultātiem.

Gaidīsim Jūsu CV sadaļā "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#1512112

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : 2000 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 13. augusts
Ievadīts:
2022. gada 14. jūlijs
Reģ. nr.:
40003674543

Lielo klientu vadītājs/-a Lielo klientu vadītājs/-a

LaNordija, SIA

SIA "Lanordija" ir uzņēmums,  kas jau  17  gadus uzticīgi un ar visaugstāko atbildību  izplata pārtikas  izejvielas  konditorejas izstrādājumu ražotājiem, maizes ceptuvēm, šokolādes un saldējuma ražotājiem, kā arī kafejnīcām un restorāniem. SIA "Lanordija" pieder vienam no lielākajam Norvēģijas uzņēmumam ORKLA ASA un ir daļa no tās grupas Orkla Food Ingredients (OFI) nodaļas.

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

pirms nedēļas
TIRDZNIECĪBAS REĢIONĀLAIS/-Ā VADĪTĀJS/-A AIBE pārtika, SIA
No 1800 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
TIRDZNIECĪBAS REĢIONĀLAIS/-Ā VADĪTĀJS/-A AIBE pārtika, SIA • Rīga
No 1800 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīga
VIP 1
pirms 2 nedēļām
TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS/-A NEO, AS
No 1700 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
1
TIRDZNIECĪBAS VADĪTĀJS/-A NEO, AS • Rīga
No 1700 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas