Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Loģistikas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Prasības:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība,
  • Darba pieredze noliktavas darbā ne mazāk kā 2 gadi,
  • Vēlama pieredze noliktavas darbinieku vadīšanā,
  • Valsts valodas un krievu valodas zināšanas,
  • Spēja strādāt kolektīvā,
  • Atbildības sajūta un precizitāte,
  • Pieredze darbā ar datorprogrammām.

Piedāvājam:
  • Darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā,
  • Konkurēt spējīgu atalgojumu,
  • Sociālās garantijas.

Darba sludinājuma numurs
#189735

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 11. decembris
Ievadīts:
2018. gada 12. novembris

Akciju sabiedrība "Rīgas Dzirnavnieks" ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus - visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem (maizniekiem un konditoriem), kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam. "Rīgas Dzirnavnieks" ir Lantmännen grupas daļa un uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Zviedrijas uzņēmums AB "Nord Mills" .

Skatīt visu