2023-04-13 14:47:21

Loģistikas speciālists/-e (Специалист по логистике)

CVMarket.lv klients
No 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsdienīgs, strauji augošs uzņēmums krāsu un laku izstrādē un ražošanā aicina darbā loģistikas speciālistu.

Galvenie pienākumi:

  • ienākošo materiālu, izejvielu un citu preču pieņemšana, ievade grāmatvedības programmā 1C;
  • importa un eksporta procedūru formēšana;
  • paraugu, dokumentu sagatavošana un nosūtīšana, izmantojot kurjerkompānijas;
  • cenu pieprasīšana no izejvielu, pakalpojumu un citu preču piegādātājiem piedāvājumu analīze;
  • veikt citus pienākumi pēc vadības norādījuma.

Современная, быстроразвивающаяся компания по разработке и производству лакокрасочных материалов приглашает на работу специалиста по логистике. Основные обязанности:

  • Прием поступающих материалов, сырья и прочих товаров на склад - ввод в учетную программу 1С.
  • Формирование импортных и экспортных процедур.
  • Подготовка и отправка образцов, документов с использованием курьерских компаний.
  • Запрос цен у поставщиков сырья, услуг и других товаров, анализ предложений.
  • Проведение ценовых тендеров по перевозкам.
  • Выполнение иных обязанностей по поручению руководства.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: augstākā izglītība loģistikā un transporta jomā.
  • Teicamas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Spēja ātri apgūt jaunu informāciju un precizitāte darba izpildē.
  • Spēja strādāt dinamiskā vidē un pielāgoties mainīgām situācijām.
  • Spēja efektīvi plānot daudz un dažādu darbu norisi vienlaicīgi, nodrošinot to izpildes kvalitāti.
  • Obligāta pieredze loģistikā, pārliecināts PC lietotājs (MS Office - vēlams, 1C - vēlams).

Требование:

  • Образование – Высшее образование в области логистики и транспорта.
  • Отличное знание английского, латышского и русского языков.
  • Способность быстро усваивать новую информацию и аккуратность в выполнении работы.
  • Умение работать в динамичной среде и адаптироваться к меняющимся ситуациям.
  • Умение эффективно планировать разнообразных работ одновременно, обеспечивая качество их выполнения.
  • Обязательно – опыт работы в логистике, уверенный пользователь ПК (MS Office – обязательно, 1С – желательно).

Uzņēmums piedāvā

Nosacījumi:

  • 5 darba dienu nedēļa, darba laiks no  plkst. 08.30 līdz 17.30;
  • ikgadēji apmaksāts atvaļinājums;
  • pieņemšana darbā notiek atbilstoši likumdošanai;
  • darba alga no 1500 Euro (bruto);
  • transporta izdevumu kompensācija;
  • kompānijā nodrošināti labi darba apstākļi - darba vietas aprīkojums, jauna aprīkota virtuve darbiniekiem.

Условия:

  • 5-ти дневная рабочая неделя. График работы с 8:30 – 17:30.
  • Ежегодный оплачиваемый отпуск.
  • Оформление согласно законодательству.
  • Заработная плата от 1500 евро (брутто).
  • Компенсация транспортных расходов.
  • В компании созданы хорошие условия для работы- оборудованные рабочие места, место для приёма пищи.