Maizes un konditorejas produktu pārtikas tehnologs/-ģe - konsultants/-e

1

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Pievienojies SIA "Lanordija" kolektīvam (Orkla grupas uzņēmums) kā maizes un konditorejas produktu pārtikas tehnologs/-ģe - konsultants/-e.

  • Produktu izstrāde balstoties uz esošajām receptūrām.
  • Jaunu produktu izstrāde un to ieviešana tirgū.
  • Klientu un uzņēmuma pārdošanas komandas konsultēšana.
  • Produktu prezentēšana.

Prasības kandidātiem

  • Profesionālās zināšanas pārtikas industrijā.

  • Izglītība un pieredze līdzīgā amatā vai jomā.

  • Labas datorzināšanas.

  • Latviešu, krievu un vēlams angļu sarunvalodas prasmes.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu starptautiskā, stabilā un perspektīvā uzņēmumā.
  • Modernu Inovāciju centru ar jaunākajām iekārtām.
  • Iespēju strādāt ar interesantām un konkurēt spējīgām preču grupām.
  • Profesionālās attīstības iespējas.
  • Sociālās garantijas atbilstoši darba likumdošanai.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Bruto alga – 2000 EUR, iespējamas piemaksas par sasniegtajiem rezultātiem.
  • Uzņēmuma automašīnu.

Gaidīsim Jūsu CV sadaļā "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#1520245

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : 2000 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 1. septembris
Ievadīts:
2022. gada 2. augusts
Reģ. nr.:
40003674543

Maizes un konditorejas produktu pārtikas tehnologs/-ģe - konsultants/-e Maizes un konditorejas produktu pārtikas tehnologs/-ģe - konsultants/-e

LaNordija, SIA

Reģ. nr.: 40003674543
SIA "Lanordija" ir uzņēmums, kas jau 17 gadus uzticīgi un ar visaugstāko atbildību izplata pārtikas izejvielas konditorejas iz­strādājumu ražotājiem, maizes ceptuvēm, šokolādes un saldējuma ražotājiem, kā arī kafejnīcām un restorāniem. SIA "Lanordija" pieder vienam no lielākajiem Norvēģijas uzņēmumiem - ORKLA ASA, un ir daļa no tās grupas Orkla Food Ingredients (OFI) nodaļas.

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

VIP 1
pirms 4 nedēļām
PĀRTIKAS TEHNOLOGS/-E FRISTAR, SIA
No 1500 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
1
atlikušas 2 dienas
PĀRTIKAS TEHNOLOGS/-E FRISTAR, SIA • Rīga
No 1500 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
VIP 1
pirms nedēļas
LABORATORIJAS VIRSUZRAUGS/-DZE PHARMIDEA, SIA
1500 - 1800 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
1
atlikušas 5 dienas
LABORATORIJAS VIRSUZRAUGS/-DZE PHARMIDEA, SIA • Olaines novads
1500 - 1800 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Olaines novads
VIP 1
ŠĶĪDUMU PAGATAVOŠANAS OPERATORS/-E PHARMIDEA, SIA
Līdz 1750 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
1
ŠĶĪDUMU PAGATAVOŠANAS OPERATORS/-E PHARMIDEA, SIA • Olaines novads
Līdz 1750 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
PĀRTIKAS TEHNOLOGS/-E. SIDC Group, SIA
1500 - 1850 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
PĀRTIKAS TEHNOLOGS/-E. SIDC Group, SIA • Rīga
1500 - 1850 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīga
pirms 2 nedēļām
PĀRTIKAS UN DZĒRIENU TEHNOLOGS/-ĢE Amber Latvijas Balzams, AS
1200 - 1500 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
PĀRTIKAS UN DZĒRIENU TEHNOLOGS/-ĢE Amber Latvijas Balzams, AS • Rīga
1200 - 1500 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīga
Skatīt visus