Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Mēs Tev uzticēsim:

  • digitālo reklāmas un satura kampaņu izstrādi;
  • pārdošanas un mārketinga materiālu izveidi;
  • e-veikala satura vadību;
  • sociālo tīklu pārvaldību.

Prasības kandidātiem

  • pieredze un zināšanas digitālajā mārketingā;
  • spēja vienlaicīgi strādāt pie vairākiem projektiem;
  • prasmes patstāvīgi organizēt savu darbu un atbildīga pieeja;
  • vēlme profesionāli attīstīt sevi un strādāt dinamiskā darba vidē.

Piesakies, ja:

  • spēj radīt saturiski un vizuāli baudāmus materiālus dažādos formātos;
  • ir pieredze ar kādu no mājaslapas administrēšanas rīkiem;
  • māki izveidot reklāmas kampaņas Facebook Ads platformā;
  • ir iemaņas sociālo mediju pārvaldībā un e-pastu mārketingā;
  • teicami pārvaldi latviešu valodu.

  • iespējams labākos kolēģus un klientus lielā, augošā uzņēmumā;

  • atalgojumu sākot no 1400 līdz 1700 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;

  • atbilstoši profesionālajai darba pieredzei un kvalifikācijai;

  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu u.c. darbinieku bonusus;

  • izaugsmes iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#1466363

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1400 - 1700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 5. jūnijs
Ievadīts:
2022. gada 6. maijs
Reģ. nr.:
40003972121

Skatīt visu