Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Mārketinga speciālists /-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162483

Darba sludinājuma numurs

162483

Darba apraksts

Polyglot tulkošanas birojs un mācību centrs savai profesionālajai komandai aicina pievienoties
Mārketinga speciālistu/-i

Pienākumi:

  • Ilgtermiņa un īstermiņa mārketinga plānu un projektu izstrāde;
  • Reklāmas un mārketinga projektu vadība;
  • Īstenoto projektu rezultātu analīze;
  • Regulāra tirgus attīstības analīze, sekošana pieprasījuma tendencēm.

Prasības kandidātiem

  • Spēcīgas stratēģa dotības, analītiska domāšana;
  • Spēja uzņemties iniciatīvu;
  • Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, kā arī citu valodu zināšanas tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (Ms Office, Internet)
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Vēlama augstākā izglītība mārketingā vai biznesa vadībā;
  • Ne mazāk kā 1 gadu pieredze reklāmas un/vai mārketinga projektu plānošanā un vadībā.

Uzņēmums piedāvā

  • Labus darba apstākļus Rīgas centrā;
  • Stabilu atalgojumu;
  • Pilnas slodzes darbu;
  • Interesantu un dinamisku darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā.

Pieteikumus ar pievienotu CV lūdzam sūtīt uz skola@polyglot.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 5. marts
Ievadīts:
2016. gada 5. februāris

Mūsu tulkošanas birojs piedāvā plašu pakalpojumu spektru dažādu tekstu un dokumentāciju tulkojumu jomā. Pēc klienta vēlmēm tiek veikta teksta redakcija/korekcija, iztulkoto dokumentu notariāls apliecinājums un iztulkoto dokumentu formatēšana.

Mūsu Tulkojumu birojs saviem pastāvīgajiem un potenciālajiem klientiem garantē:

- augstu tulku profesionalitāti;
- jebkura sarežģītības līmeņa teksta tulkojuma operatīvu izpildi;
- optimālu cenas un kvalitātes attiecību par rakstisko tulkojumu izpildi;
- kvalitatīvu servisu (klientam ērta apmaksas shēma, profesionāli konsultanti u.c.).