Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Galvenie darba pienākumi:
→ Mārketinga stratēģijas plānošana, kampaņu veidošana un to kontrole.
→ Sociālo mediju kampaņu veidošana.
→ Datu analīzē un procesu automatizēšana.
→ E-pastu un Drip kampaņas.
→ Mārketinga, sadarbības veicināšanas pārdošanas pasākumu plānošana un organizēšana atbilstoši biznesa mērķiem un prioritātēm.
→ Kopīgi ar vadību zīmola stratēģijas attīstīšana.

Prasības kandidātiem

→ Pabeigta augstākā izglītība mārketingā vai saistītā profesijā.
→ Labas mutiskās, rakstiskās komunikācijas prasmes Angļu un Latviešu valodās.
→ Laba izpratne par sociālo medijiem.
→ Izpratne E-pastu kampaņu veidošanu.
→ Lieliskas zināšanas par SEO, Analytics un AdWords.
→ Uz sadarbību orientētu personību ar aktīvu dzīves pozīciju, radošu pieeju un neatlaidību mērķu sasniegšanā.

Priekšrocības:
→ Vismaz 1 gada darba pieredze mārketinga / digitālo mediju / reklāmas sfērā.
→ Izpratne par pārdošanas piltuvju plānošanu un optimizāciju.
→ Pieredze un zināšanas par segmentāciju, datu struktūrām.
→ Labas analītiskās, plānošanas prasmes.
→ Pieredze ar projektu vadību.
→ Vācu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

→ Darbu radošā industrijā, saistītu ar dizainu un mākslu.
→ Iespēju strādāt starptautisku reklāmas kampaņu organizēšanā.
→ Dinamisku un saistošu darbu.
→ Izaicinošus vietēja un starptautiska mēroga projektus.
→ Konkurētspējīgu atalgojumu.
→ Neierobežotas izaugsmes un attīstības iespējas.
→ Atsaucīgus un atbalstošus kolēģus.
→ Pieredzei atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no rezultātiem.
→ Kopā attīstoties ar uzņēmumu CMO (Chief marketing officer) pozīciju.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173784

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 30. maijs
Ievadīts:
2017. gada 17. maijs

Tava Siena ir zīmols, kurš jau vairāk, kā piecus gadus Latvijā ražo dažādus interjera dizaina priekšmetus. Mūsu drukas darbnīca piedāvā fine - art kvalitātes drukas pakalpojumus un dažādus interjera noformēšanas risinājumus ar pievienoto vērtību. Lai gan mūsu labākie klienti atrodas tepat Latvijā, mēs pārkāpjam robežas un piedāvājam mūsu produktu Amerikas, Eiropas un par tālās, bet mūsdienās sasniedzamās Jaunzēlandes iedzīvotājiem.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!