2023-04-13 14:47:21

Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs/-a

CVMarket.lv klients
No 770 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mājīgs konditorejas fabrikas Mario firmas veikals-kafejnīca aicina darbā pārdevēju.

Prasības:

  • Darba pieredze pārdevēja amatā ne mazāk kā 2 gadi.
  • Labsirdība, latviešu un krievu valodas zināšanas, teicamas komunikācijas prasmes, vēlme strādāt.

Mēs piedāvājam:

  • darba algas (no 770 EUR (bruto)+ piemaksas) izmaksu vienmēr laikā;
  • iespēju pilnveidoties un iegūt jaunas zināšanas;
  • darbu maiņās un elastīgu darba grafiku;
  • labus darba vides apstākļus;
  • veselības apdrošināšana pēc 1 nostrādāta gada.

Gaidām Jūsu CV!

Sazināsimies ar kandidātiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu – pārrunām.

Nosūtot informāciju SIA “ Baltās Naktis”, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiek izmantoti konkrētās atlases ietvaros, kā arī piekrītat, ka Jūsu dati tiek saglabāti SIA “ Baltās Naktis” datu bāzē un var tikt izmantoti citā atlases konkursā. Pēc Jūsu pieprasījuma Jūsu dati tiks dzēsti.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".