Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Mediju menedžeris/ -e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Rakstīt un nosūtīt informatīvas preses relīzes publikācijām, TV un tiešsaistes plašsaziņas līdzekļiem;
  • Efektīvi sniegt informāciju plašsaziņas līdzekļiem par filmām un to veidotājiem, uzsverot filmu stipro pusi;
  • Vākt ziņas reklāmas preses relīžu veidošanai;
  • Vākt informāciju par jaunām filmām un darīt to zināmu sadarbības partneriem plašsaziņas līdzekļu vidē;
  • Pastāvīgi meklēt jaunus sadarbības partnerus plašsaziņas līdzekļu vidē.

Prasības kandidātiem

  • Spēja teicami sazināties runā un rakstos, laba rediģēšanas prasme latviešu un krievu valodā;
  • Personai jābūt pieklājīgai, komunikablai un radošai;
  • Labas priekšzināšanas sociālo mediju jomā, Facebook reklāmas kampaņu un konkursu pieredze.

Lūdzam sūtīt CV, fotogrāfiju un pieteikuma vēstuli angļu un krievu valodā uz adresi daiva(at)gpi.lt

Plašāka informācija par kompāniju: http://www.gpicinema.com/

Darba sludinājuma numurs
#141880

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 6. oktobris
Ievadīts:
2013. gada 6. septembris

Filmu izplatīšanas kompānija "Garsu pasaulio irasai" meklē

Skatīt visu