Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mehāniķis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Uzņēmums meklē mehāniķi.

Mēs Tev uzticēsim:

  • veikt tehnikas remontus un apkopes;
  • sekot līdzi iekārtu tehniskajam stāvoklim;
  • nepieciešamības gadījumā izbraukt pie klientiem uz objektiem.

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi:

  • zināšanas iekšdedzes dzinēju, hidraulisko un elektrosistēmu darbībās;
  • amatam atbilstoša izglītība un autovadītāja apliecība;
  • vēlme no sirds darboties spēcīgā un saliedētā komandā.

Tehniskais nodrošinājums. Mēs nodrošinām darba apģērbu, instrumentus un modernu IT sistēmu.

Spēcīga komanda. Mēs piedāvājam darbu profesionālā komandā un nodrošinām darbam nepieciešamās apmācības.

Starptautiska pieredze. Mēs garantējam profesionālo izaugsmi, sociālās garantijas un apdrošināšanu.

Darba alga: 1260 -1680 EUR bruto mēnesī (algas līmenis atkarīgs no kandidāta iepriekšējās darba pieredzes, prasmēm un atbilstības prasībām).

STORENT grupa ir tehnikas nomas uzņēmums, kas ar ievērojamiem panākumiem darbojas Baltijas reģionā, Zviedrijā, Somijā un Krievijā. Zinām, ka stipru komandu veido spēcīgas personības un stabilas uzņēmuma vērtības. Ja darbs lielā, starptautiskā uzņēmumā, kas balstās profesionalitātē, kvalitātē un izcilā klientu servisā, liek Tavām acīm mirdzēt, iespējams, Tava vieta ir mūsu vidū.

ESI IEINTERESETS? PIEVIENOJIES MUMS!

Darba sludinājuma numurs
#209143

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1260 - 1680 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 17. septembris
Ievadīts:
2020. gada 19. augusts

STORENT grupa ir tehnikas nomas uzņēmums, kas ar lieliskiem panākumiem darbojas Baltijas reģionā kā arī Zviedrijā, Somijā un Krievijā. Mēs nestāvam uz vietas, mums patīk jauni izaicinājumi un “neiespējamās misijas”, lai īstenotu vispārgalvīgākās idejas, labprāt savas rindas papildināsim ar aizrautīgiem un dedzīgiem komandas biedriem, kuriem šķēršļi ir tikai ceļazīmes uz mērķi. Ja domā plašāk un mērķē augstāk, ja lieliski saproties ar cilvēkiem un vēlies gūt pieredzi starptautiskā uzņēmumā, tad Tava vieta ir mūsu vidū!

Skatīt visu