Informācija par darbu

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: Līdz 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2021. gada 23. februāris
Sludinājums publicēts līdz:2021. gada 24. marts

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Mēs esam starptautisks loģistikas uzņēmums SIA "Mile Logistics".

Galvenais birojs atrodas Rīgā, ir pārstāvniecība Maskavā. Mūsu uzņēmums ir ambiciozs, orientēts uz radošu pieeju, enerģētiku, mērķtiecīgumu. Mums tik ļoti patīk tas, ko darām, ka nolēmām neapstāties pie sasniegtā, un atveram jaunu, perspektīvu apakšvienību pārdošanas nodaļu!

Ko mēs meklējam? Menedžeri - pārdošanas operatoru.

Pienākumi ietver:

  • Jaunu klientu piesaistīšanu (aukstie un siltie zvani).
  • Tikšanos organizēšanu (perspektīvā iespējami komandējumi).
  • Pārskatu kārtošanu ērtā CRM sistēmā.

Prasības kandidātiem

Esam pārliecināti, ka ir šādi talanti:

  • Harismātiski, kas prot likt sevi iemīlēt.
  • Enerģiski, komunikabli, ambiciozi.
  • Ar mīlestību izturas pret veiksmīgi noslēgtiem darījumiem un apmierinātiem klientiem.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Atlīdzība: fiksēta likme + neierobežota bonusa sastāvdaļa, atkarībā no rezultāta. Pieredzējuši mūsu uzņēmuma darbinieki nopelna vairāk nekā 1300 eiro mēnesī.
  • Mēs esam gatavi novērtēt labākos rezultātus ne tikai ar naudu, bet arī ar patīkamām dāvanām, kā, piemēram, ar abonementiem, dāvanu kartēm un attīstības kursiem.
  • Dizaineru veidotu biroju ar skatu uz Rīgas jūras līci.
  • Draudzīgu un saliedētu kolektīvu.

Ja aprakstā atpazināt sevi, tad mēs Jūs gaidām!

Darba sludinājuma numurs
#310307

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 24. marts
Ievadīts:
2021. gada 23. februāris

Menedžeris/e - pārdošanas operators/e Menedžeris/e - pārdošanas operators/e

Mile Logistics, SIA

"MILE LOGISTICS" — это стремительно прогрессирующая логистическая компания, которая собрала под своим крылом сотрудников, работающих не ради достижения своих личных целей, а ради удовлетворения потребностей своих клиентов в области грузоперевозок.

Транспортно-экспедиторская компания высокого уровня, имеющая команду специалистов с большим опытом работы в сфере логистики. Наша компания успешно осуществляет профессиональную деятельность на европейском, российском и азиатском рынке. Главный офис находится в Риге, Латвия, а так же имеются представительские офисы в России и Узбекистане.

Skatīt visu

Menedžeris/e - pārdošanas operators/e