Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Menedžeris darbam jauno produktu popularizēšanā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 163264

Darba sludinājuma numurs

163264

Darba apraksts

Kompānija „Zepter International Baltic”, reģ. Nr. 40003262201,
piedāvā darbu menedžeriem darbam jauno produktu popularizēšanas sfērā

Prasības kandidātiem

o SPĒJA SASNIEGT NOSPRAUSTOS MĒRĶUS
o Augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
o Entuziasms, radoša pieeja darbam un augsta motivācija
o Vēlama darba pieredze tirdzniecībā

Uzņēmums piedāvā

• Profesionālu apmācību
• Elastīgu darba grafiku
• Atbalstu darbā
• Iespēju piedalīties nacionāla un starptautiska mēroga korporatīvajos pasākumos
• Atalgojumu atbilstoši intervijas rezultātiem
Pievienojieties mūsu veselības misijai un gūstiet panākumus
Papildu informācija:
Iespēja iekārtoties darbā dažādos Latvijas reģionos: Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Daugavpilī.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rēzekne
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 12. aprīlis
Ievadīts:
2016. gada 14. marts

Par Zepter:
Vairāk nekā 60 valstīs, piecos kontinentos vairāk nekā 100 000 Zepter konsultantu ik dienas popularizē Skaistuma un veselības misiju.
Pievienojieties mūsu komandai – gūstiet panākumus jau šodien!
Youtube: https://www.youtube.com/user/ZepLat/featured
Facebook: https://www.facebook.com/Zepter-Latvija-842912419101955/