Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Nakts pavārs

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

Kkvalitatīva ēdienu pagatavošana saskaņā ar esošo receptūru.

Prasības kandidātiem

Profesionālā izglītība pavāra specialitātē;
Darba pieredze pavāra amatā;
Augsta atbildības sajūta;
Iespēja strādāt nakts maiņās.

Uzņēmums piedāvā

Pastāvīgu un atbildīgu darbu stabila uzņēmumā;
Apmācību un profesionālās izaugsmes iespejuas;
Darbu profesionalā un draudzīgā komandā;
Konkurētspējīgu atalgojumu.

Darba sludinājuma numurs
#140200

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 1. augusts
Ievadīts:
2013. gada 1. jūlijs

Elegantā viesnīca „Baltic Beach Hotel" piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā Rīgas jūras līča krastā. Viesu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājiņā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, pirts komplekss un ūdens relaksācijas komplekss, bārs un restorāni "Caviar Club" un "il Sole". Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 11 konferenču zāles, biznesa centru un banketu zāli.

Skatīt visu