Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas darbinieks/-ce / Работник склада

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Labas pastāvīga darba iespējas piedāvājam starptautiska loģistikas uzņēmuma Kuehne + Nagel noliktavā Sauriešos. Sakarā ar apjoma palielināšanos, darbā aicinām noliktavas darbiniekus/-ces.

Ikdienas pienākumi:

  • veikt kravu izkraušanu un iekraušanu, darbs ar elektroiekrāvēju (štabelētājs);
  • atlasīt preces un sekot līdzi saņemto un izsniegto preču skaitam un vizuāli pārbaudīt iepakojumu (vai tas nav bojāts);
  • izvietot un pārvietot preces noliktavā atbilstoši marķējumam.

Darba laiks:  darba dienās pl. 8.00-16.30 (iespējams virsstundu darbs, kas tiek apmaksāts likumā noteiktajā kārtībā).

Компания Kuehne + Nagel успешно работает на Латвийском рынке с 1992 года, и является одним из лидирующих логистических провайдеров в стране. В связи с расширением деятельности Kuehne + Nagel комплектует новую бригаду работников склада.

Обязанности:
  • приём и расстановка принятого товара на складе;
  • сбор заказов, отбор товара по накладным, комплектование товара;
  • визуальный контроль целостности груза.

Prasības kandidātiem

Prasības darbiniekiem:

  • kārtīga un atbildīga attieksme;
  • pieredze darbā noliktavā, vēlams - iemaņas darbā ar elektroiekrāvēju;
  • fiziskā izturība.

Требования
  • опыт работы на складе не менее 1 года;
  • желательно опыт работы с погрузо-разгрузочной техникой;
  • исполнительность, аккуратность в работе‚ бережное отношение к технике.

  • stabilitāti, labu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • labus, ērtus darba apstākļus un sakārtotu vidi, uzņēmuma telpās atrodas arī ēdnīca.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Условия:
  • полная занятость по рабочим дням с 8.00 до 16.30;
  • работа в стабильной международной компании;
  • стабильная заработная плата, социальные гарантии, возможны оплачиваемые сверхурочные.

Адрес: складской комплекс Saurieši.

Если Вас заинтересовала данная позиция, нажмите на кнопку «Желаю подать заявку» ("Pieteikties").

Darba sludinājuma numurs
#175869