Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Noliktavas darbinieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 196269

Darba sludinājuma numurs

196269

Darba apraksts

Vācu koncerna ACO Group meitas uzņēmums Latvijā SIA "ACO Nordic", kas Latvijas tirgū piegādā ūdens savākšanas un attīrīšanas risinājumus būvniecības projektiem, uz noteiktu laiku meklē noliktavas darbinieku darbam Baltijas noliktavā.

Darba pienākumi:

  • Veikt pasūtījumu komplektēšanu un pakošanu.
  • Pieņemt ienākošās kravas atbilstoši dokumentācijai.
  • Uzturēt kārtību noliktavā.

Prasības kandidātiem

  • Fiziski spēcīgs.

  • Precizitāte darba izpildē.

  • Latviešu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā.
  • Labus darba apstākļus.
  • Atsaucīgus kolēģus.
  • Atbilstošu atalgojumu.

Darba vieta: Mūkusalas iela 49 k-1

Darba laiks: Darba dienās: 08:00 – 17:00

Atalgojums: ~ 1000 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas"Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 26. jūnijs
Ievadīts:
2019. gada 13. jūnijs
Bruto alga:
No 1000 EUR mēnesī

SIA ACO Nordic ir ACO Nordic Group meitas uzņēmums.

Esam specializējušies ūdens drenāžas nozarē, sniedzot visaptverošus sistēmu risinājumus, uzstādīšanas un apkopes atbalsta pakalpojumus. Mēs piedāvājam drošus un efektīvus risinājumus lietus ūdens, kanalizācijas ūdeņu un notekūdeņu apsaimniekošanā.

Mūsu sistēmas tiek lietotas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos – ēdnīcās, restorānos, pārtikas rūpnīcās, autostāvvietās, termināļos, mazumtirdzniecībā, uz ceļiem un viaduktiem, dzīvojamās ēkās, viesnīcās, lidostās, ostās un citur.

Mēs sadarbojamies ar arhitektiem, inženieriem, konsultējošiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, būvuzņēmumiem, valsts iestādēm, celtniekiem un projektētājiem. Balstoties uz hidrauliskiem aprēķiniem, mēs izstrādājam efektīvus risinājumus.