Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

NOLIKTAVAS VADĪTĀJA ASISTENTS/-E

Darba apraksts

  • Vadītāja asistēšana ikdienas darbā un aizvietošana prombūtnes laikā;
  • Kravu pārvadājumu nodrošināšana (darbs ar loģistikas kompānijām);
  • Pasūtījumu pieņemšana un izpilde (preču pieņemšana/izsniegšana);
  • Cieša sadarbība ar klientiem preču jautājumos;
  • Lietvedības dokumentu apstrāde un sagatavošana;
  • Preču atlikumu uzskaite un kontrole;
  • Dokumentu apstrāde;
  • Rēķinu izrakstīšana (pavadzīmes, CMR);
  • Pieprasīto atskaišu sagatavošana;
  • Krājumu inventarizācijas veikšana;
  • Darbs ar noliktavas programmu 1C;
  • Tīrības un kārtības uzturēšana noliktavas telpās un palīgtelpās;
  • Dažādu ar telpu apsaimniekošanu saistītu jautājumu risināšana.

Prasības kandidātiem

  • Pozitīvi noskaņota persona;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai loģistikas jomā;
  • Teicamas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Vēlama darba pieredze līdzīgā amatā;
  • Prasme plānot savu laiku un izpildīt darbu noteiktos termiņos;
  • Labas iemaņas darbam ar datoru( Word, Excel, Outlook);
  • Noliktavas programmas 1C pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu ar augstas kvalitātes produktiem;
  • Iespēju pilnveidot jau esošās zināšanas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • Motivējošu atalgojumu.

Lūdzu sūtiet CV , kurā ir minēti Jūsu darba sasniegumi un motivācijas vēstuli uz e-pastu anelja(at)tri-bio.com ar norādi „noliktavas vadītāja asistents”.
Informāciju par kompāniju atradīsiet mūsu mājas lapā.

Darba sludinājuma numurs
#148745

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 25. jūlijs
Ievadīts:
2014. gada 26. jūnijs

“Sonata Enterprise Inc.” ir radošu uz izaugsmi orientētu pozitīvi domājošu cilvēku uzņēmums, kurš specializējas jaunās paaudzes eko tīrīšanas līdzekļu izplatīšanā. Sakarā ar paplašināšanos aicinam savai komandai pievienoties NOLIKTAVAS VADĪTĀJA ASISTENTU.

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!