Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #206629

Офис-менеджер / руководитель проектов

Наименование организации скрыто
Лиепая
Объявление истекло

Biroja menedžeris(-e) / projektu vadītājs(-a)

Liepāja

Описание работы

Предприятие по производству медицинских изделий LSEZ SIA "NordePlast" приглашает на постоянную работу офис-менеджера / руководителя проектов.

Требования к кандидату

  • высшее или незаконченное высшее образование;

  • хорошее знание латышского, английского, русского языков;

  • опыт работы с ЕС проектами (LIAA);

  • высокий уровень знания Microsoft office (PowerPoint, Word, Excel);

  • опыт работы на подобных должностях;

  • желателен опыт работы с дизайнами упаковок (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, PDF Editor).

Фирма предлагает

Мы предлагаем: интересную, стабильную работу с возможностью карьерного роста.

Просьба отправлять CV до 29.05.2020.

Если Вас заинтересовала данная позиция, нажмите на кнопку «Желаю подать заявку» ("Pieteikties").

Darba apraksts

Medicīnas izstrādājumu ražošanas uzņēmums LSEZ SIA "NordePlast" aicina uz pastāvīgu darbu biroja menedžeru (-i)  / projektu vadītāju.

Prasības kandidātiem

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • teicamās latviešu, labas angļu un krievu valodu zināšanas;
  • darba pieredze ar ES projektiem (LIAA);
  • Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel) augsts zināšanu līmenis;
  • darba pieredze attiecīgajā jomā;
  • vēlama pieredze ar iepakojuma dizaina izstrādes procesiem (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, PDF Editor).

Mēs piedāvājam: interesantu, stabilu darbu ar karjeras attīstības iespēju.

Gaidīsim Jūsu CV līdz 29.05.2020.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206629

Место нахождения:
Лиепая
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная, для студентов
Брутто-зарплата: 700 - 900 €/мес До уплаты налогов
Окончание конкурса:
29 мая 2020 г.
Добавлено:
22 мая 2020 г.

Предприятие по производству медицинских изделий.

Посмотреть всё

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Alga: 700 - 900 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 29. maijs
Ievadīts:
2020. gada 22. maijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!