Pабочий на производстве
Номер вакансии #1128279

Ražošanas darbinieki/-ces

Вакансия закончится через 7 дней

Описание работы

B зависимости от занимаемой должности мы доверим вам:

  • первичная сортировка вторичного сырья прессование вторичного сырья;
  • работа с туннельным прессом вторичного сырья;
  • погрузка и складирование вторичного сырья автопогрузчикам;
  • cвоевременный учёт результатов производства;
  • поддержание порядка на рабочем месте;
  • другая вспомогательная работа.

График работы:

  • 8 часов на улице Эдолес.
  • 12 часов в "Абрас", Кекава.

Требования к кандидату

  • oпыт работы в производственной компании (преимущество);

  • водительские права погрузчика (преимущество);

  • yмение работать самостоятельно, быстро реагировать на изменение ситуации;

  • pабота в команде, тщательность, ответственность.

Фирма предлагает

  • pабота в современном производственном предприятии с безопасными условиями труда, спецодеждой и ее уходом;

  • cправедливая оплата за праздничные дни и сверхурочных;

  • стабильная заработная плата и дополнительные мотивационные бонусы;

  • все социальные гарантии, дополнительное медицинское страхование;

  • pазличные подарки к большим праздникам для вас и ваших детей;

  • и пакет других дополнительных преимуществ;

  • kонкретная зарплата предлагается в зависимости от должности;

  • сортировщика-погрузчика скользящий график работы или нормальный I - V от 790 € до 850 €;

  • oператор пресса tолько v Абрас Кекава нормальный график работы I - V от 890 € до 970 €;

  • до 10% от основной месячной зарплаты в зависимости от достигнутого результата.

Darba apraksts

Atkarībā no amata mēs Jums uzticēsim:

  • kartona, makulatūras un plēves šķirošanu;
  • kartona un plēves presēšanu;
  • preses kartona un plēves iekraušanu;
  • darbu ar iekrāvēju;
  • kārtības uzturēšanu darba vietā;
  • citus noliktavas darbus.

Darba grafiks:

  • Ēdoles ielā 8 darba stundu grafiks no pirmdienas līdz piektdienai.
  • 12 darba stundu grafiks (maiņas grafiks) "Abrās", Ķekavas novadā (Rīgas robeža).

Prasības kandidātiem

  • darba pieredze ražošanas uzņēmumā (priekšrocība);
  • autokrāvēja vadītāja apliecība (priekšrocība);
  • spēja strādāt patstāvīgi;
  • spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām;
  • spēja strādāt komandā;
  • rūpīgums un atbildība.

  • darbu modernā ražošanas uzņēmumā ar drošiem darba apstākļiem;
  • darba apģērbu un to kopšanu;
  • godīgu samaksu par virsstundām un svētku dienām;
  • stabilu atalgojumu un papildus motivācijas prēmijas;
  • visas sociālās garantijas, papildus arī veselības apdrošināšana;
  • dažādas dāvanas lielajos svētkos Jums un Jūsu bērniem;
  • citu papildu priekšrocību pakete.

Konkrētā alga tiek piedāvāta atkarībā no amata:

  • šķirotājs / iekrāvējs - 12 stundu maiņas grafiks, no pirmdienas līdz sestdienai, no 790 € līdz 850 €;
  • preses operators - 8 stundu darba grafiks, no pirmdienas līdz piektdienai, no 890 € līdz 970 €.
  • + līdz 10% no mēneša pamatalgas atkarībā no sasniegtā rezultāta.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1128279