Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/-a interjera salonā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Meklējam pārdevēju interjera salonā.

INTRANTE HOME ir interjera un mēbeļu salons Rīgas centrā. Mūsu galvenā misija ir profesionāli komplektēt visa veida objektus: no privātiem mājokļiem līdz komerctelpām.

Meklējam kolēģi ar nozīmīgu lomu komandā – salona pārdevēju, kura aizrautība ir dizains, mēbeles un interjers.

Tava atbildība būs:

  • Sadarbības veidošana ar klientiem, t.sk. ar dizaineriem, arhitektiem un komerctelpu īpašniekiem.
  • Profesionāla, laipna klientu apkalpošana salonā.
  • Preču piemeklēšana, atbilstoši budžetam un interjera risinājumam.
  • Produktu un materiālu specifikācijas sagatavošana.
  • Precīza, operatīva un korekta darbu izpilde.

Prasības kandidātiem

Tev jābūt:

  • Vismaz 2 gadu pieredze klientu apkalpošanā (priekšrocība – iepriekšēja darba pieredze mēbeļu salonā).
  • Interese par interjera dizaina nozari un mēbeļu dizainu.
  • Spēja ātri mācīties, gatavība strādāt un nopelnīt.
  • Spēja orientēties, vienlaicīgi veikt vairākus uzdevumus.
  • Lieliskas komunikācijas prasmes.
  • Precizitāte un atbildīgums.
  • Strukturēta un sistemātiska darba plānošana.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas – obligātas!

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu.
  • Personīgās izaugsmes iespējas profesionālu kolēģu komandā.
  • Labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus.
  • Estētiski skaistu un dinamisku darba vidi.
  • Iespēju realizēt savas idejas un talantus.
  • Radošus darba pasākumus un meistarklases.
  • Bonusus par izciliem rezultātiem.
  • Veselības aprosināšanu.

Darba vieta: INTRANTE HOME, Tērbatas ielā 93/95, Rīga

Darba laiks: saskaņā ar grafiku 5 dienas nedēļā

Darba alga uz rokas pārbaudes laikā, sākot no 700 EUR

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli!

Darba sludinājuma numurs
#394125