Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

PĀRDEVĒJS/-A KONSULTANTS/-E ELKOR MĒBEĻU CENTRĀ

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

ELKOR aicina savā komandā pārdevēju-konsultantu ELKOR MĒBEĻU CENTRĀ

Tev tiks uzticēts:
Klientu vajadzību izzināšana, piemērota risinājuma piemeklēšana
Preces pārzināšana (mēbeles, trauki), kartības uzturēšana nodaļā

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
Labas komunikācijas spējas

Darbā Tev būs nepieciešams:
Vidējā vai vidējā-speciālā izglītība
Teicamas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas
Darba pieredze tirdzniecībā

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu
Skaistu darba vidi
Lielisku kolēģu komandu
Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Mēbeļu centrs" sūtīt uz e-pasta adresi

Darba sludinājuma numurs
#161661