Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs/-a - konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 163856

Darba sludinājuma numurs

163856

Darba apraksts

• sasniegt pārdošanas plānus
• piedāvāt lielisku iepirkšanās pieredzi saskaņā ar kompānijas standartiem
• veidot klientu lojalitāti, nodrošinot nevainojamu apkalpošanu
• nodrošināt atbilstošu 4F veikala tēlu.

Prasības kandidātiem

• aktīva interese par sportu un modi
• vēlama iepriekšēja darba pieredze tirdzniecībā un klientu apkalpošanā
• apņēmība un elastīgums
• labas komunikācijas spējas, pozitīva attieksme un vēlme mācīties
• uz klientu orientēta attieksme
• teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas
• pieredze apģērba un/vai sporta industrijā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

• profesionālas izaugsmes iespējas poļu uzņēmumā
• darbu jaunā un enerģiskā kolektīvā
• atlaides mūsu precei
• elastīgu darba grafiku
• darbu T/C Origo.

Tu vari būt nozīmīga daļa mūsu komandas, kas palīdz attīstīt mūsu biznesu.

Mūsu mājaslapa: https://4fstore.com/

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 7. maijs
Ievadīts:
2016. gada 8. aprīlis

Polijas uzņēmums OTCF S.A. - 4F, 4Faces, Outhorn zīmolu īpašnieks – ir strauji augošs ražotājs un izplatītājs augstas kvalitātes sporta apģērbam. Mūsu komanda sastāv no vairāk nekā 1,000 talantīgu cilvēku, kuri ir pilni ar kaisli pret sportu. Mūsu darbiniekus saista kopīgi atribūti: iniciatīva, kaislība, sadarbība un atbildība. Piepildīti ar šīm īpašībām mēs varam sasniegt jaunus augstumus.
Ja Tavas dzīves moto skan "viss ir iespējams", ja Tu spēj ienest enerģiskumu un atbildīgumu, pievienojies mūsu komandai un spēlē ar mums. Iespējams, Tu esi tas, kuru mēs meklējam!

Ja Tu meklē jaunus izaicinājumus, proti pārdot, klients Tev ir svarīgs, Tu spēj izveidot uzticīgas, lietderīgas un profesionālas attiecības ar klientu – šis darbs ir Tev.
Esot 4F pārdošanas konsultantam Tev būs iespēja sekmēt attīstību labi zināmam Polijas zīmolam vietējā tirgū. Un tieši no Tevis būs atkarīgs kā izskatīsies šī attīstība nākotnē.