Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs (-a) - konsultants/(-e)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166919

Darba sludinājuma numurs

166919

Darba apraksts

Ja Tu esi mērķtiecīgs un uz panākumiem orientēts cilvēks, esi atvērts un komunikabls un Tev patīk runāt pa telefonu - tad šis darbs ir domāts tieši Tev.

Prasības kandidātiem

Darba pienākumos ietilpst:
aktīva pakalpojumu, preču pārdošana, jaunu klientu piesaistīšana un esošo klientu konsultēšana.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
- darbu vislielākajā telemārketinga uzņēmumā Baltijā, kas Latvijā darbojas jau 16 gadus;
- iespēju strādāt modernā birojā Rīgā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
- iespēju apvienot ar studijām; darbu nepilngadīgajiem; darbu vasaras sezonai.
- labu atalgojumu par labiem darba rezultātiem - cietā alga un motivējoša prēmiju sistēma;
- sociālās garantijas, teicamu atalgojuma sistēmu;
-darba laiks – nepilna slodze (Pm-Pk. 16:30-21:00);
-biroja adrese – Bērzaunes iela 9, Rīga.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 29. augusts
Ievadīts:
2016. gada 16. augusts
Bruto alga:
300 - 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas