Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Sakarā ar jauna veikala atvēršanu Vecrīgā aicinām darbā:

Pārdevēja - konsultante ”SALAMANDER” apavu salonā
Darba pienākumi:

  • Kvalitatīva un laipna klientu apkalpošana un konsultēšana
  • Kārtības uzturēšana tirdzniecības telpās
  • Atbildīga ikdienas darbu organizēšana
Pilna darba slodze, darbs pēc grafika.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

  • Vēlme palīdzēt un izprast klientu vajadzības, prasme pārdot;
  • Precizitāte un kārtīgums;
  • Pieredze tirdzniecības un apkalpošanas sfērā;
  • Speciāla vai vidēji profesionāla izglītība;
  • Prasme Microsoft Word, Excel lietotāja līmenī.
  • Prasme pārdot un kontaktēties ar klientiem
  • Labas komunikācijas spējas
  • Ļoti labas latviešu un krievu sarunvalodas zināšanas
  • Mērķtiecība, augsta atbildības sajūta
  • Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu, motivējošu atalgojuma sistēmu un sociālās garantijas
  • Draudzīgas komandas atbalstu
  • Pārdošanas apmācības

Darba samaksa pēc paveikta rezultāta ( bāza + premiālas piemaksas)
Cv+ foto (vecajā Word formātā) uz norādīto e-pastu

Darba sludinājuma numurs
#152812

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 10. janvāris
Ievadīts:
2014. gada 18. decembris

Skatīt visu