Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Klientu apkalpošana un iepazīstināšana ar precēm/pakalpojumiem.
  • Naudas iekasēšana par precēm/pakalpojumiem tirdzniecības vietās.
  • Pasūtījumu pieņemšana un apstrāde.
  • Preču izkraušana/iekraušana.
  • Preču pieņemšana, izvietošana, komplektēšana, marķēšana.
  • Darbs ar uzņēmuma kasi un noliktavas uzskaites programmu.
  • Jaunu klientu meklēšana un piesaistīšana.

Prasības kandidātiem

  • Latviešu, angļu, krievu valodu zināšanas.
  • Mīlestība pret mājdzīvniekiem.

Mēs piedāvājam darbu modernā, inovatīvā uzņēmumā, iespēju personiskai izaugsmei, draudzīgu kolektīvu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#176505