Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs darbam pa tālruni no mājām (Rīgā)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 164089

Darba sludinājuma numurs

164089

Darba apraksts

Tev būs jāizzina klientu vēlmes, jānoskaidro viņu vajadzības un jāpiedāvā vislabākais risinājums.

Prasības kandidātiem

• Ja Tevi interesē pārdošana, darbs pa tālruni un proti organizēt savu darba laiku
• Ja Tev ir labas latviešu un krievu valodas zināšanas, pabeigta vidējā izglītība
• Ja Tev ir pastāvīgais interneta pieslēgums un datorprasmes
• Ja Tu nepadodies pie pirmā “nē” un esi pozitīvs attieksmē pret klientu

Uzņēmums piedāvā

Mēs meklējam tieši Tevi un piedāvājam:
• Darbu no mājām, nodrošinot nepieciešamo tehniku
• Profesionālas apmācības, uzsākot darbu
• Vadītāja atbalstu darba procesā un zināšanu papildināšanu telekonferencēs un Skype
• Elastīgu darba laiku ar iespēju strādāt nepilnu slodzi
(taču ne mazāk kā 4 stundas dienā)
• Stabilu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu

Sākotnējo apmācību vietas:
Rīga, Rēzekne vai Daugavpils

Gaidīsim Tavu CV ar norādi „Darbs pa tālruni no mājām”, ierakstot arī Tev vēlamo apmācību vietu uz norādīto e-pasta adresi. Tālrunis uzziņām 67051553.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 29. aprīlis
Ievadīts:
2016. gada 19. aprīlis

Lattelecom BPO ir lielākā telekomunikāciju uzņēmuma Lattelecom meitas uzņēmums, kas sniedz kontaktu centra ārpakalpojumus un 1188 informatīvos pakalpojumus.