Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs – konsultants/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Ja esat pozitīva un uz rezultātu orientēta personība un ja Jums interesē darbs ar kosmētiku un stils, pievienojies mūsu draudzīgajam kolektīvam!
Piedāvājam darbu pārdevējam – konsultantam darbā ar kosmētikas precēm
Darba vieta: Crystal Cosmetics veikals- salons T/C DOLE

Galvenie pienākumi:

  • klientu apkalpošana un konsultēšana,
  • pārdošanas apjomu veicināšana,
  • veikala plauktu un skatlogu uzturēšana,
  • atskaišu un dokumentu sagatavošana,
  • darbs ar kasi

Prasības kandidātiem

  • pieredze pārdošanā un prasmē demonstrēt produktus,
  • zināšanas par kosmētikas produktu lietošanu,
  • labas latviešu un krievu valodas prasmes,
  • iemaņas darbā ar datoru un precizitāte,
  • spēja darboties un sasniegt rezultātu patstāvīgi,
  • atbilstoša izglītība vai pieredze darbā ar kosmētikas produktiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgu atalgojuma sistēmu,
  • darbinieka atlaidi produkcijai,
  • bezmaksas apmācību,
  • sociālās garantijas,
  • elastīgu darba grafiku.

Pieteikšanās beigu termiņš: 2016. gada 10. jūnijs
Pieteikumus un CV sūtīt uz trade@crystalcosmetics.lv

Darba sludinājuma numurs
#165103