Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas menedžera asistents /-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Darbs ar klientiem Baltijā.
  • Darbs ar esošajiem klientiem.
  • Aktīvi piesaistīt jaunus klientus.
  • Piedāvājumu izstrādāšana klientiem.
  • Uzņemuma produkciju prezentēšana.
  • Līgumu slēgšana.
  • Pārdošanas plāna realizācijas nodrošināšana.
  • Produktu aktīva tirdzniecība.

Prasības kandidātiem

Ja tu esi - pardošanas profesionālis, mērķtiecīgs, enerģisks, patstāvīgs,komunikabls, pozitīvs un uz rezultātu vērsta personība - tad šīs darbs ir priekš tevis!!!

  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas.
Papildu valodas zināšanas - tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Labas prezentēšanas un pārliecināšanas spējas.
  • Ļoti labas komunikācijas un saskarsmes iemaņas, radoša pieeja darbam.
  • Sekmīga pieredze aktīvajā pārdošanā.
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, organizēt savu darbu, noteikt prioritātes.
  • Precizitāte, atbildības sajūta un iniciatīva.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • B kategorijas autovadītāja tiesības un iespēja izmantot personīgo automašīnu.

  • Dinamisku, radošu, atbildīgu darbu stabilā un augoša uzņēmumā.
  • Perspektīvu darbu dinamiskā komandā.
  • Izaugsmes un apmācību iespējas.
  • Konkurētspējigu un progresīvu darba atalgojumu.
  • Draudzīgu kolektīvu.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt motivacijas vēstuli un CV / foto kartiņa ir vēlama/ uz E-mail: sandra@vengo.lv

Darba sludinājuma numurs
#60711

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 26. februāris
Ievadīts:
2011. gada 19. februāris

Uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Dibināts 1995. gadā. Lielākais šķiltavu, sērkociņu izplatītājs Baltijā.

Skatīt visu