Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas menedžeris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Meklējam pārdošanas menedžeri.

Pienākumi:

  • aktīva jauno klientu meklēšana un uzņēmuma piedāvāto loģistikas pakalpojumu prezentēšana potenciālajiem klientiem;
  • uzņēmuma pakalpojumu pārdošanu Latvijā un ārpus;
  • dokumentu sagatavošana un noformēšana;
  • sasniegt augstus pārdošanas rezultātus un spēja pierādīt sevi.

Prasības kandidātiem

  • vēlme augt un attīstīties;

  • vēlme būt starp labākajiem un kopā ar labākajiem loģistikas nozarē;

  • augsta atbildības sajūta, komunikabilitāte, mērķtiecība un prasme patstāvīgi organizēt darba procesu;

  • vēlme labi pelnīt uzņēmumam un sev;

  • prasme atrast individuālu pieeju katram klientam;

  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas, citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;

  • labas datorprasmes;

  • vēlama "B" kategorijas autovadītāja apliecība un vadīšanas pieredze.

  • uz rezultātiem balstītu atalgojumu - pelni uzņēmumam un sev bez ierobežojuma!
  • darbu komfortablā un modernā birojā;
  • apmācību;
  • draudzīgu, atbalstošu un atsaucīgu kolektīvu.

Papildu informācija:

Darba laiks: 9:00 - 18:00 (pilna slodze)

Darba vieta: Mežkalna iela 5, Rīga (Ziepniekalns)

Gaidīsim Jūsu CV! Mēs ar Jums sazināsimies.

Darba sludinājuma numurs
#210289

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 16. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 17. septembris

SIA "ALBO PLUS" ir starptautisks transporta - loģistikas uzņēmums, kurš vairāk kā 9 gadus veiksmīgi darbojas Latvijas un starptautiskajā kravu pārvadājumu tirgū. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu gan preču pārvadājumos, gan to uzglabāšanā ar nemainīgi augstu apkalpošanas līmeni. Mūsu transporta uzņēmumu veido spēcīga profesionāļu komanda, kas saliedēti strādā, lai nodrošinātu kravas efektīvu un uzticamu piegādi.

Skatīt visu