Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas menedžeris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162351

Darba sludinājuma numurs

162351

Darba apraksts

Tavs uzdevums būs:

• pārzināt produktus un pakalpojumus, ko piedāvājam;
• apkalpot klientus, saskaņā ar mūsu standartiem un filozofiju;
• uzturēt kvalitatīvas attiecības ar esošajiem klientiem;
• meklēt jaunus klientus;
• vadīt pārdošanas procesu, konsultējot klientus;
• uzturēt savu klientu portfolio.

Prasības kandidātiem

Svarīgi, lai Tu būtu :
• aktīva, mērķtiecīga, uz rezultātu ieinteresēta personība;
• ar atbildīgu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem.

Tev piemīt sekojošas prasmes:
• organizēt savu laiku un pienākumus;
• izvērtēt paveikto;
• latviešu un krievu, vēlams arī angļu valodas zināšanas;
• uz klientiem vērsta komunikācija.

Uzņēmums piedāvā

Tu iegūsi:
• progresīvu, konkurētspējīgu darba samaksu, saskaņā ar paveikto;
• veselības apdrošināšanu;
• apmācību darbu uzsākot;
• mācības profesionālai un personības izaugsmei;
• pieredzi darboties aktīvā, radošā darba vidē;
• izaicinājumu.

“Orange Cosmetic” SIA, profesionālās matu kosmētikas KEUNE pārstāvis Latvijā
e-pasts: keune@keune.lv
Telefons: 67506303, 28622954

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 27. februāris
Ievadīts:
2016. gada 29. janvāris

Vēloties padarīt cilvēkus skaistus, mūsuprāt, ar pienākuma sajūtu ir par maz. Mūsu klientu lielākajai daļai šī vēlme ir dabas dots aicinājums. Darbojoties šai nozarē, sekojot modes tendencēm, iepazīstoties ar jaunākajām tehnoloģijām, uzlabojam arī savu ārējo veidolu, kļūstot skaistāki un stilīgāki. Bez tam, strādājot ar dažādu valstu ražotājiem, rodas izpratne un piederība lielā Biznesa pasaulei. Tas iedvesmo mūs! Ja tas šķiet iedvesmojoši arī Tev, piebiedrojies mums!